Jsme tu pro vás již od roku 1993
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Předvánoční nadílka v podobě Thajska a Kambodži

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a my pro Vás máme tip na luxusní předvánoční dárek. Pořádáme již po několikáté veleúspěšný poznávací zájezd po stopách Thajska a Kambodži s příjemným odpočinkem u jihočínského moře.  

 

 

Vyrážíme směr Bangkok…

 

A to přímo největším dopravním letadlem na světě Airbusem A380-800. Po příletu Vás „přepadne“ to pravé tropické podnebí, kdy teploty dosahují 30°C s vlhkostí kolem 90%. To je určitě příjemnější, než ta naše klasická česká „zima“, že? Celodenní prohlídka Bangkoku bude teprve začátek, kde se můžete těšit na světoznámé pamětihodnosti, jako jsou např. Královský palác s chrámem Wat Phra Kaeo, kterému dominuje smaragdový Buddha a je nejposvátnějším svatostánkem buddhistů v celém Thajsku, pagoda Wat Arun, jež je jednou z hlavních dominant města nebo i projížďku po masivní řece Chao Phraya. Pokračovat budeme do hlavního sídla říše Siamu… Tím je unikátní město Ayutthaya – takový nádech historie najdete pouze zde. Příznivci divoké zvířeny se můžou těšit na nejznámější národní park Thajska jménem Khao-Yai, kde se nachází 5 rozdílných lesních typů a kde vykonáme několik treků s možností potkat gibbony, makaky, slony a dokonce i tygry!

 

 

…a teď ještě Kambodža?

 

Ano! Čeká nás delší přejezd do tajemné Kambodži. Vrcholem bude návštěva slavného centra Khmérů, jenž nese název Angkor Wat. Ohromující hinduistický chrámový komplex, rozkládající se na ploše 8 x 24km. Dále se přesuneme více na jih k vytouženému několika dennímu relaxu na bělostných plážích jihočínského moře. Cestou ještě stihneme navštívit několik významných buddhistických klášterů, pagod a prozkoumat okolí obrovského jezera Tonle Sap, kde pramení řeka Mekong.

 

Mezi další třešničky na dortu patří národní park Khao Chamao s koupáním v kaskádovitých jezírcích, celodenní výlet do největších tropických zahrad v Thajsku Nong Nooch Garden a mnohé, mnohé další. Celý napěchovaný program zájezdu naleznete zde 

vyberte si zájezd sipky
LAST MINUTE
Cena včetně tax: 54.990 Kč
délka pobytu:
17 dní

termín:
16.11. - 02.12.2022
2022 Thajsko, Kambodža Poslední 3 volná místa! Poznejte s námi nádheru jihovýchodní Asie - přátelští lidé, panenská příroda, architektonické památky a moderní pulsující Bangkok. Vše s českým průvodcem! více zde »
FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 59.990 Kč
délka pobytu:
17 dní

termín:
01.03. - 17.03.2023
2023 Thajsko, Kambodža Vychutnejte si velký okruh Thajskem a Kambodžou s relaxem na exotickém ostrově Ko Chang! Zájezd povede zkušený český průvodce více zde »
Vyprodáno
Cena včetně tax: 52.990 Kč
délka pobytu:
15 dní

termín:
24.01. - 07.02.2023
2023 Jižní Thajsko Nejkrásnější ostrovy jižního Thajska - Phuket, Ko Phi Phi, Ko Lanta, Krabi + pobyt v Bangkoku! V doprovodu Jiřího Koubka více zde »