Jsme tu pro vás již od roku 1993
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Thajsko THAJSKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Doris Nováková

03.04.2023

Thajsko

Thajsko-Kambodža

Díky moc za krásný poznávací zájezd s třídenním odpočinkem na Kochangu. To se nedá popsat, to se musí zažít...všem moc doporučujeme a budeme dlouho vzpomínat jak na bezva delegáta Vaška, tak i na celou partu. Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK. Doris + Luboš Novákovi

Věra Hlaváčková

30.03.2023

Thajsko

Dovolená Thajsko a Kambodža 1.3. - 17.3.2023

Již pátá dovolená s CK Avetour a zase nezklamala. Vynikající průvodce Wendi-Václav a bezva itinerář. Kromě plánovaných zážitků i jeden hodně úsměvný navíc s opicí, která Doris ukradla květiny určené do chrámu. Ještě jednou děkujeme Vaškovi i CK. Věra a Míra Hlaváčkovi

Martina Zecoliová

20.03.2023

Thajsko

Thajsko a Kambodža 1.3. - 17.3.2023

Již naše třetí a opět skvělá dovolená s CK Avetour, výborně organizovaný okruh pod vedením úžasného průvodce Vaška Pavláta, který o nás nejen skvěle pečoval, ale hlavně nás obohatil svými rozsáhlými znalostmi kultury a života obou zemí. Díky Wendi za nádherné zážitky! Martina a Dominik.

simona hájková

10.03.2023

Thajsko

dovolená Jižní Thajsko 22.2.-8.3.

Ráda bych za naší rodinu poděkovala Jirkovi Koubkovi za opětovně skvělou dovolenou,kterou jsme díky němu prožili v jižním Thajsku.Těšíme se na další nová dobrodružství prostředenictvím Avetouru. Simona +Petr

Ingrid a Jan Sovákovi

11.02.2023

Thajsko

Thajsko 1,2/23

Vrátili jsme se z báječné dovolené.Velké poděkování patří našemu průvodci Jirkovi,který o nás skvěle pečoval a předával nám zajímavosti a svoje zkušenosti.Pohodovou atmosféru vytvářeli všichni účastníci.Děkujeme Sovákovi

Zdeněk a Nina skokanovi

11.02.2023

Thajsko

Thajsko 23.1.-7.2.2023

Musím potvrdit, že jsme s mou paní opět zažili překrásnou dovolenou v Thajsku a tentokrát i díky perfektnímu průvodci, Jiřímu Koubkovi. Byli jsme nadšeni jeho přístupem, ochotou, znalostmi o Thajsku a vše proběhlo k naší plné spokojenosti.  Děkujeme za skvělé zážitky. 

Jiří Bilik

09.02.2023

Thajsko

Ostrovy jižního Thajska

Tento týden jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po ostrovech jižního Thajska. Skupinka 10 perfektních lidi a jednoho skvělého průvodce- Jirky Koubka. Jeho jméno psát na papyrus a tesat do kamene. Skvělý výlet Bangkokem, ostrovy Phuket, Phi Phi, Ko Lanta, místem Krabi, výborné šnorchlování, skvělá kuchyně, místní pivo ...a nad tím vším se klene profesionalita, znalosti, humor, empatie průvodce Jirky. Jednoznačně doporučuji. JB.

ing.Miroslav Pilný a Renata Blažková

08.02.2023

Thajsko

Dovolená v Thajsku

Perfektní program, perfektní průvodce Jirka Koubek. Škoda jenom, že v Bangkoku nebylo o jeden den více. Děkujeme.

Pavel Kloboucnik

07.12.2022

Thajsko

Thajsko a Kambodža

Pestrý program, ve kterém jsme hodně viděli z těchto pro nás vzdálených zemi. Malá skupinka 10 účastníků zájezdu nás brzy stmelila, takže jsme zanedlouho nebyli jen účastníci zájezdu, ale i dobrá parta prima kamarádů včetně našeho průvodce Romana. Ten nám praktickými radami řekl vždy i něco navíc než byly jen informace o navštívených místech. Poradil jak nejlépe využít volný čas, kde se najíst apod. Zažili jsme krásné plavby na lodkach, nechyběl ani slibeny výlet v džunglí na slonech a dostatek času nám zbylo i na koupání v nádherně teplém a čistém moři, které program zájezdu také sliboval. Ubytování bylo v kvalitních hotelech, snídaně pestré a bohaté. Většina hotelů disponovala bazény, ve kterých jsme se po celém dní rádi osvezili. Je potřeba počítat s menším komfortem při přepravě auty v dny, kdy je přesun i se zavazadla, neboť auta jsou svými rozměry malá. Zájezd splnil moje představy a očekávání. Další můj zájezd v příštím roce mám již objednaný opět s CK Avetour, neboť jsem s nimi byl v dalekých zemích již poněkolikáté a vždy jsem se vrátil spokojen.

Václav Zvěřina

08.04.2019

Thajsko

Thajsko 18.3.-1.4.2019

Dobrý den ,tento týden jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Thajskem a chtěli bychom poděkovat CK Avetour za tento krásný zážitek.Program byl velice dobře postaven,viděli jsme velkou část nádherné země,každý den něco nového a nemůžeme opomenout skvělé ubytování.Velkou předností CK Avetourjsou,jak jsme se opakovaně přesvědčili,skvělí průvodci.Jsme starší lidé a měli jsme obavu zvládneme.Paní Zuzka Vlčková nás ale provedla celým pobytem s takovou ochotou a vstřícností,že jsme se cítili naprosto komfortně.Chtěli bychom jí touto cestou ještě jednou moc poděkovat.Bude pro nás jedním z důvodů proč při výběru dovolené volit CK Avetour.Ještě jednou děkujeme a jsme s pozdravem manželé Zvěřinovi

Iveta Votrubová

04.02.2019

Thajsko

Thajsko leden 2019

Krásný začátek nového roku!Jela jsem s CK poprvé a určitě ne naposledy.Viděli jsme spoustu zajímavých míst spojených s budhismem,krásnou přírodu,vykoupali se v teploučkém moři a ochutnali výborné jídlo. To vše krásné umocnila přítomnost naší milé průvodkyně Zuzky Vlčkové!Děkuji.

Bohuslav Peštál

31.01.2019

Thajsko

Dovolená Thajsko - leden 2019

Překrásný poznávací zájezd, který jsme si moooc užili!!! Nádherná země plná dobrých lidí a krásné přírody. Zájezd perfektně koncipován a hlavně perfektně organizovaný ZUZKOU VLČKOVOU, které tímto chceme moc poděkovat, že nás bez problémů a velice profesionálně provedla touto úžasnou zemí. Díky moc.

FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 57.990 Kč
délka pobytu:
16 dní

termín:
15.11. - 30.11.2023
2023 Jižní Thajsko 14 ti denní okruh po nejkrásnějších místech jižního Thajska s návštěvou Bangkoku v doprovodu skvělého českého průvodce. Na křídlech Emirates Airlines. více zde »
FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 59.990 Kč
délka pobytu:
16 dní

termín:
31.10. - 15.11.2023
2023 Thajsko, Kambodža Jihovýchodní Asie v celé své kráse včetně pobytu na exotickém ostrově Koh Chang v doprovodu Václava Pavláta - lety jsou operovány společností Emirates Airlines více zde »